Каталог товарів
Час роботи
call-центру
пн.-пт.: з 10:00 до 19:00
сб.-нд.: з 10:00 до 17:00
Call-центр
Відділ продажів
Відділ логістики
Відділ монтажу

Наші роботи

   Наша компанія займається виготовленням та встановленням дверей вже понад 10 років. Ми пропонуємо широкий вибір вхідних і міжкімнатних дверей різних типів і стилів. Наші двері встановлюються у квартирах, заміських будинках, офісах та інших об'єктах.

   Ми пишаємось своїми роботами та готові поділитися з вами досвідом. На сторінці «Наші роботи» ви можете ознайомитись із конкретними проектами, виконаними для різних клієнтів та об'єктів. Ми працюємо з окремими особами, будівельними компаніями, архітекторами та дизайнерами. У нашому портфоліо представлені проекти з дверима квадратних типів, виробники сталевих, металевих, міжкімнатних, пожежних, протипожежних та інших. Ми також пропонуємо широкий вибір оздоблення дверей, включаючи фрезерування, фарбування, нанесення декоративних елементів та інші види робіт.

   Наші проекти є не тільки високою якістю та стилем, але й унікальними рішеннями, які ми пропонуємо для кожного об'єкта. Ми вивчаємо особливості кожного клієнта та допомагаємо вибрати найкраще рішення, яке підходить для обраних проектів.

   Якщо ви шукаєте надійного партнера для виконання проекту по дверям, зверніться до нас. Наші фахівці готові відповісти на всі ваші запитання та запропонувати індивідуальне рішення для вашого проекту. З нами ви отримаєте якісні двері, які прослужать вам довгі роки

Перед замовленням обов'язково уточнюйте актуальність цін та наявність товару у менеджерів
Всі акції